TÜRKİYE'NİN DÜŞÜK MALİYETLE KURULABİLEN EN İYİ FRANCHİSE FIRSATI
Franchise Bilgi Hattı 0850 888 44 22
Bir Temizlik Planlamak İçin CHEM-DRY'ı Arayın
Posted Haz 8th, 2016

Chem-Dry ‘Entrepreneur’ Magazine Girişimci Dergisinde en iyi global franchise’lar listesinde yükselişe devam ediyor.

Her yıl yapılan dünyadaki en iyi franchise’lar sıralama listesinde Chem-Dry ilk 50’de yerini alarak dünya çapında bir marka olduğunu kanıtlamıştır.

Chem-Dry halı temizleme franchiseliği Entrepreneur magazine girişimci dergisinde 2016 yılı için en iyi global franchise’lar listesi sıralamasında 39. sırada yer almıştır. Aynı listedeki geçen yıl 102. olan sıralamasından yükselmiştir.

Chem-Dry rutin olarak sürekli bu tarz onurları kazandığından beri, bu haberi normal karşılamak kolay olacaktı. Fakat Chem-Dry ile kazanılan her onur takdirle karşılanmaktadır.

“Chem-Dry’ın rakibleri arasından sıyrılıp gösterdiği iyi performansı görmekten asla yorulmayız. Bu başarıyı heleki global seviyede gösteriyorsanız. Dan Tarantin, President ve CEO. “şimdide bu başarımızı saygın bir girişimci dergisinde görüyoruz, Bu her birimiz için büyük bir kazançtır’’.

Sıralamalar kaynaklara ulaşmak için Önemlidir.

Entrepreneur magazine Dergisin Dünya genelinde en çok okunan dergilerden biridir. Böyle bu liste birçok kesime ulaşır. Dan, “Franchisorler, Franchise Sahipleri, ve Potansiyel sahipler yıl boyunca birçok farklı kaynaklardan bu sıralamaları takip ederler, süreç ve ilgi, alaka hakkında değerlendirmeler yaparlar,” diye açıklar.

“İster bir Franchise ahibi Operatör olun, ister Franchisor olun, Rekabet te temasta olmanın en iyi yolu onların sıralamadaki başarılarını takip etmektir,’’ der. “Potansiyel Franchise Sahipleri araştırmaları bu listelere bakarak başlatır. Ve bunun gibi global çaptaki bir liste dünyanın her tarafından potansiyel işletme sahiplerinin Chem-Dry’ın ne kadar harika bir fırsat olduğunu görmelerine olanak sağlar.’’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir