TÜRKİYE'NİN DÜŞÜK MALİYETLE KURULABİLEN EN İYİ FRANCHİSE FIRSATI
Franchise Bilgi Hattı 0850 888 44 22
Bir Temizlik Planlamak İçin CHEM-DRY'ı Arayın

Reklam ve Pazarlama Desteği

Bu Kaynaklarla Halı Yıkama İşi Kurmak Çok Kolay

Chem-Dry’ın esas amacı franchise sahiplerine mümkün olan en karlı işi kurmalarına yardımcı olmaktır; bunu başarmanın en etkili ve hızlı yolu ise pazarlamadır.

Sarı sayfalarda reklam vererek ve birkaç önemli kişi ile görüşüp işin ayağımıza gelmesini beklediğimiz günler artık geride kaldı. Günümüzde, Chem-Dry franchise’ının etkili bir şekilde pazarlanması için internet ve sosyal medya araçlarının bir pazarlama aracı olarak nasıl kullanılacağını anlamak gerekmektedir. Google ve benzeri arama motorlarında yüksek görünürlüğe sahip olmanıza yardımcı oluruz. Böylece tüketiciler hakkınızda arama yaparak güvenecekleri ürün/hizmet satıcılarını bulabileceklerdir.

Chem-Dry, ayrıca franchise sahiplerine işletmelerini yerel olarak girişken bir şekilde pazarlamalarına yardımcı olacak araçlar sağlamaktadır. Böylece telefonlarınız hiç susmayacak. Kartpostal, mıknatıs, kartvizit, yapıştırıcı, broşür, kapı askısı, fatura, zarf, takvim ve elektronik posta grubu sağlayabiliriz.

Pazarlama Departmanı Başkan Yardımcımız Bill Zinke, marka oluşturulması ve çeşitli franchise konseptlerinin ağlarının genişletilmesi alanında 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Zinke, Chem-Dry’ın sunduğu araçlar hakkında gereken bilgiyi ileterek, franchise sahiplerine nasıl yeni müşteri edinebilecekleri ve bu müşterilerin tekrar hizmet satın almalarını nasıl sağlayabilecekleri konularında yardımcı olur.

Screen-Shot-2015-02-03-at-10.27.43-AM1

Diğer pazarlama kaynaklarımız:

Pazarlama Aracı: Kendi yerel reklamlarınızı oluşturmak için kullanabileceğiniz görseller, fotoğraflar ve illüstrasyonlar ile yerel grafik tasarımcınızın üzerlerinde değişiklik yapabileceği şablonlar ve çeşitli kaynakların bulunduğu elverişli bir online merkez.

Franchise Internet Sitesi: Chem-Dry, yerel franchise sahiplerinin müşteri çekmek için kullanabilecekleri üzerlerinde değişiklik yapılabilir internet siteleri sunar.

Pazarlama Tanısı: Bu araç franchise sistemleri için online kaynaklarda bir yenilik temsil eder. Franchise sahipleri, araçlara ulaşarak işletmelerinin başarılarını değerlendirebilir, karşılaştırma yapabilir ve iyileştirme gereken alanları tanımlayabilir.

Franchise Pazarlama Paketi: Yeni işletmenizi duyurmak için ihtiyacınız olan tüm ilan kartlarını, kapı askılarını, broşürleri ve diğer temel malzemeleri içinde bulunduran elverişli bir pakettir.

Pazarlamadaki amacımız, her bir franchise sahibi için kuvvetli, kapsamlı ve yılda birkaç kere temizleme hizmetini satın alacak sadık bir müşteri tabanı oluşturmaktır. Geri dönen müşterilerin yeni müşteri kazanılması ile karşılaştırıldığında, geri dönen müşterilerin maliyetleri daha düşük olur ve süre bakımında işletme için daha kazançlıdır. Beş yıl içerisinde, bir franchise sahibinin müşteri tabanının %70’i geri dönen müşterilerden oluştuğunu görmek istiyoruz. Buna göre, olgun ve güçlü bir müşteri tabanı yaklaşık 2500 isim içermeli ve bunların yalnızca 10’da 1’i yeni müşteri olmalıdır. Diğer 9 ise geri dönen veya referans ile gelen müşteriler olmalıdır. Pazarlama stratejimizi izleyen franchise sahiplerimiz genellikle bu hedeflere ulaşırlar.