TÜRKİYE'NİN DÜŞÜK MALİYETLE KURULABİLEN EN İYİ FRANCHİSE FIRSATI
Franchise Bilgi Hattı 0850 888 44 22
Bir Temizlik Planlamak İçin CHEM-DRY'ı Arayın

Rakiplerimiz Kimlerdir

Chem-Dry yıllardır en iyi temizlik franchise’ları arasında itibar görmektedir.

Amerika Birleşik Devletlerinde bulunan yaklaşık 40,000 halı yıkama temizleme işletmelerinin yüzde 84’ü bağımsız, küçük ölçekli veya mal sahibi tarafından gerçekleştirilen faaliyetlerdir. Bunların çoğu tek bir mal sahibinden oluşup, taşınır veya kiralık ekipman kullanarak halılar için buhar temizliği sunarlar.

6

Halı yıkama sektörünün çeyreği franchise edilmiş konumlardan oluşmaktadır. Bu grup içerisinde Chem-Dry en geniş pazar payını sahiptir.

Chem-Dry, pek çok bağımsız operatörü kepenk kapatmaya zorlayan yakın tarihimizin en kötü ekonomik krizini atlatarak benzersiz bir büyüme fırsatını elde etmiştir.

Genellikle “işin ehli olmayan” olarak adlandırılan ürün satıcıları güvenebilecekleri bir halı temizleyicisi arayan müşteriler için ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Güven, halı ve yüzey temizliğindeki en önemli etmen olabilir. Müşteriler, hizmetlerini satın alırken hizmeti sunacak olan kişiye güvenmelidirler çünkü çoğu zaman bu kişiler ofis ve özellikle ev ortamlarında, çocukların ve evcil hayvanların etrafında bulunacaktır. Eğer bir halı temizleme şirketi güven oluşturmuyor ise, hatta daha kötüsü, bu güveni ihlal ediyorsa, bu sektörde daha fazla çalışamayacaktır.

Tracy-Hinsdale-300x225

 

 

 

 

 

 

Tracy Hinsdale