TÜRKİYE'NİN DÜŞÜK MALİYETLE KURULABİLEN EN İYİ FRANCHİSE FIRSATI
Franchise Bilgi Hattı 0850 888 44 22
Bir Temizlik Planlamak İçin CHEM-DRY'ı Arayın

Müşterilerimiz kimdir?

Chem-Dry Franchise: Çeşitli bir müşteri tabanı

Chem-Dry işleri ev ortamında, ofis ve ticari gerçekleşir. Bunların oranı franchise’ların hedeflerine göre her bir Franchise bölgesinde değişiklik gösterir. Hizmet sunduğumuz müşteri tipi en ucuz halı yıkama hizmetini değil, ilk seferde işi doğru yapan bir yıkama firması arar.

10 ev müşterilerimizden yedisi bayandır. Bu müşterilerimiz genellikle eğitimli, tam zamanlı iş sahibi, evli ve iki-üç çocuk sahibidir. Bununla beraber, orta ve yüksek gelirli olup, geri dönüş ve başkalarına bahsetme olasılığı yüksektir. Bu müşteriler genellikle lüks bir eve sahip olup, gereken temizlik için para harcamaktan çekinmezler.363-300x199

 

Özellikle çocuk sahibi olan müşterilerimiz doğal olarak evlerine kimin gireceği konusunda çok dikkatlidirler. Bazı ev içi hizmet çalışanları güvenilir olup, diğerleri değildir. Bu konuda Chem-Dry gerçek bir avantaja sahiptir: Markamız geniş bir kitle tarafından tanınıp, Yelp! ve Gloogle Places ile Angie’s List gibi sitelerde yüksek puanlar alır. Herkes tarafından onaylanan bir hizmet kalitesi sayesinde müşterilerimiz bize güvenirler.

En güvenilir teknisyenlerimizden biri

Evcil hayvan sahibi olan müşterilerimiz devamlı olarak bizi tercih ederler çünkü idrar kokusu ve lekesi giderme hizmetimiz sorunları moleküler seviyede çözerek maskelemekten öte tamamen ortadan kaldırır. Sıradan bir koku ve leke giderme temizliğinin ardından bu leke ile kokuların geri dönmesi ile yeni müşteriler kazanırız. Koku ve lekeler Chem-Dry ile geri gelmez!

ChemDry-29

Müşterilerimiz aynı zamanda sosyal medyada aktif olarak yer alırlar. Pek çoğu Facebook ve Twitter kullanarak halı temizleme tavsiyeleri sorarak, Chem-Dry’a övgüler yağdırırlar. Bu da müşterilerimizin bize olan yüksek güvenini göstermenin yollarından biri olup franchise sahipleri için daha çok iş fırsatı ve karlılığa olanak sağlar.

Halı temizleme piyasasının yalnızca yüzde yedisine sahip olarak her yıl büyümeye devam ediyoruz. Müşterilerin benzersiz ve oldukça rekabetçi hizmetlerimizi tecrübe etmeleri ile bu payımız zamanla artacaktır.