TÜRKİYE'NİN DÜŞÜK MALİYETLE KURULABİLEN EN İYİ FRANCHİSE FIRSATI
Franchise Bilgi Hattı 0850 888 44 22
Bir Temizlik Planlamak İçin CHEM-DRY'ı Arayın

Franchise’larımız Hangi Hizmetleri Sunar ?

Chem-Dry franchise’ı fırsatları: ev ve işyerindeki tüm yüzeyleri temizleyip koruyoruz

Franchise sahiplerimize olabildiğince esnek ve ölçeklendirilebilir hizmetler sunuyoruz. Farklı yüzeyler için değişik temizleme yöntemleri sunarak Chem-Dry değişen piyasaya adapte olmayı hedefler:

Franchise sisteminde oranlar

Halı Yıkama Temizleme: Temel hizmetimiz. Ev veya ofis için mevcuttur. Doğal ve toksik olmayan bir karbonatlı solüsyon kullanarak moleküler seviyede halının ipliklerine yapışmış olan kir partiküllerine saldırarak derinlemesine temizlik sunar. The Natural adlı temizleme solüsyonumuz sayesinde buhar temizliğinin kullandığı suyun sadece beşte birine ihtiyaç duyarız. Böylece daha temiz, daha çabuk kuruyan ve kiri çeken yapışkan kalıntı bırakmayan, temizlenmesinin ardından birkaç saat içerisinde kuruyarak küf ve bakteri üremesine yol açmayacak bir halıya sahip olursunuz.

Koltuk Döşeme Yıkama Temizleme: Halıların temizliğinde kullanılan aynı işlem döşemeler için de aynı başarılı sonuçları verir. Karbonatlama işleminde meydana gelen kabarcıklar doğal ve sentetik ipliklere nüfuz ederek kir ve tozu kanepe ve sandalyelerin yüzeyine çıkarır. Böylece kolay bir şekilde temizlenirler. Kumaş Koruyucumuz sayesinde döşemeli mobilyanız su ve yağlara karşı daha dayanıklı bir hale gelir.

Fayans, Taş, Granit ve Derz Dolgu Temizliği: Chem-Dry, taş, fayans, granit ve derz dolgularda oluşan kir ve tozu sökmek için tescilli temizlik solüsyonları ile kuvvetli bir emme ekipmanı kullanır ve böylece yeni gibi parlayarak daha uzun bir ömre sahip olmalarını sağlar. Temizlik esnasında teknisyenlerimiz dayanıklı bir koruyucu uygulayarak yüzeylerin bir sonraki temizliğe kadar korunmasını sağlarlar.

Evcil Hayvan İdrarı ve Kokusunun Giderilmesi: Standart bir temizlik, sıvının buharlaşması ile geriye kalan ve kötü koku yayan idrar kristallerinin meydana getirdiği evcil hayvan idrarı lekelerini çıkaramayacaktır. Chem-Dry’ın patentli formülü olan P.U.R.T. (Evcil Hayvan İdrarı Giderici), idrar kristallerine moleküler seviyede müdahale eder ve koku yayan bileşenlerini çözer.

Suyla Oluşan Hasarın Restore Edilmesi: Franchise sahiplerimizin hepsi IICRC sertifikalı olup su borusu patlağından, su basmasına kadar suyla oluşan her türlü hasarı restore edebilecek vasıflara sahiptirler.

El Dokuması Halı Temizliği: Chem-Dry profesyonelleri el dokuması halıların yalnızca sertifikalı uzmanlarımız tarafından dikkatli bir şekilde temizleneceği garantisini verirler. Bu uzmanlar, el dokuması halı temizliğinde sundukları hizmetin ehli olup, gerek evinizde, gerek tesisimizde olsun halınızın temizlenmesindeki en güvenli ve en iyi sonuçları verecek en etkili yöntemi belirlemek için değerlendirmede bulunurlar.

Özel Leke Giderici: Döşemeli mobilyalarda leke oluşturacak tüm maddeleri saymak neredeyse imkansızdır. Üzüm suyu, makyaj ve mürekkep bunlardan sadece birkaçıdır. Kaynağı her ne olursa olsun, Chem-Dry teknisyenleri, kabonatlamanın benzersiz gücü ve sektörün sunduğu en iyi araçlar aracılığı ile bu lekeleri herhangi bir yüzeyden olabildiğince ya da tamamen temizlerler.

Tüm Bunlar Chem-Dry Franchise Sahibi Adayları için Ne İfade Ediyor?

Tüm bunlar Chem-Dry’ın, ürünlerimizi ve sunduğumuz hizmetleri sürekli olarak iyileştirmeyi amaçlayan girişken bir araştırma ve geliştirme ekibi ile her zaman ileri doğru hareket eden bir şirket olduğu anlamına gelir. Bu ekibimizin ilk hedefi şirketimiz ile aynıdır; franschise sahiplerimize franchise’larını en üst seviyeye çıkarmalarını sağlayacak, dolayısıyla potansiyel ve yatırım kazancı elde etmelerine imkan tanıyacak yeni ürün ve ekipmanların geliştirilmesidir.