TÜRKİYE'NİN DÜŞÜK MALİYETLE KURULABİLEN EN İYİ FRANCHİSE FIRSATI
Franchise Bilgi Hattı 0850 888 44 22
Bir Temizlik Planlamak İçin CHEM-DRY'ı Arayın

En Çok Puan Alan Halı Yıkama Franchise’ı

Entrepreneur Magazine, yol gösteren ve iş nasihatleri veren makalelerini baştan sona okuyan küçük işletme sahipleri ve girişimciler için tıpkı bir bir kutsal kitap gibidir.

Entrepreneur, ülkenin ilk 500 franchise’ını kapsamlı ve yoğun bir şekilde takip eden yıllık bir sıralama yayınlar. Bu İlk 500 franchise listesi sektör branşlarına ayrılır. Her bir branşta markalar performans ve itibarlarına göre
8sıralanırlar. Amerika Birleşik Devletlerinde 3000’i aşkın franchise sistemi ile ilk 500’e girmek önemli bir başarıdır. Halı yıkama gibi oldukça rekabetçi bir piyasa talebinde ise birinci sırayı kazanmak ise çok daha önemli bir başarıdır.

Chem-Dry bu listeye peş peşe 28 yıldır dahil olmaktadır. Franchise tarihinin en uzun süren galibiyet serilerinden birisidir. 2016 yılında Chem-Dry İlk 500’de 42 numaraya yerleşmiş olup halı temizleme franchise’ları arasında ilk numaradadır. Entrepreneur Magazine’in Chem-Dry için sunduğu üstünlük dereceleri sadece bunlarla kalmıyor. Bunların arasında, $50,000 dolardan daha az meblağ ile başlatılabilen ilk 10 franchise, ev tabanlı ilk 10 franchise ile en iyi fırsatlar listesinde yer almaktadır.

 

En İyi Yıkama Franchise’ları: Sıralamadan Öte

Her ne kadar Entrepreneur Magazine tarafından bu şekilde tanıtılmamız iyi olsa da, adımızdan sıkça söz edilmesinin nedeni ortalama işletme çalıştırma süremizdir. Chem-Dry franchise sahipleri, sektördeki en uzun süreli Chem-Dry franchise işletme çalıştırma sürelerinden birine sahiptirler. Franchise sahiplerimiz bizimle ortalama 19 yıl çalışırlar; bu süre franchise sektöründe tipik olarak rastlanan yedi yıllık işyeri çalıştırma süresinin iki katından fazladır.

İşletmeleri ile bu denli uzun bir süre beraber kalan franchise sahipleri yalnızca karlı bir işletme sahibi olmazlar, aynı zamanda yapmaktan haz duydukları bir uğraşları olur.

Franchise sahiplerimizin mutluluklarına katkıda bulunmak son derece önemlidir. Müşterilerimiz hizmetlerimizden büyük memnuniyet duyuyor ve yüzde 96’sı bizi tekrar tercih ediyor.

12-01

Yelp! ve Google+ İşletme sayfalarında kısa bir araştırma yapın ve müşterilerimizin değerlendirmelerini inceleyin. Göreceksiniz, müşterilerimizden sürekli olarak 5 yıldız alıyoruz. Ev sahipleri, emlakçılar ve ofis yöneticileri Chem-Dry’ı tercih ettiklerini, çünkü daha temiz, daha kuru ve sağlıklı bir hizmet aldıklarını belirtirler. Üstelik halılarınız daha çabuk kuruyacak ve geriye sabun veya kimyasal kalıntıları bırakmayarak halınızın daha uzun süre temiz kalmasını sağlayacaktır.

Sözümüze güvenmekle kalmayın. Kendiniz araştırın ve sonuçlarınızı bizimle paylaşın.