TÜRKİYE'NİN DÜŞÜK MALİYETLE KURULABİLEN EN İYİ FRANCHİSE FIRSATI
Franchise Bilgi Hattı 0850 888 44 22
Bir Temizlik Planlamak İçin CHEM-DRY'ı Arayın

Chem-Dry’ı Çok Birimli Franchise(Multi Unit) Fırsatı Yapan Nedir?

Chem-Dry’ın sunduğu araçlar, teknikler ve eğitim bağımsız halı temizleyicileri üzerinde güçlü bir avantaj teşkil eder ve franchise sahiplerine piyasa payı kazanmalarına imkan sağlar

Chem-Dry halı temizleme franchise’ına katılanların yaklaşık üçte biri birden fazla bölge ile başlar. Bunun nedeni ise, pazarlama, istihdam, eğitim ve rehberlik teknisyenleri üzerinde yoğunlaşarak işlerini en kısa zaman içerisinde büyütmeyi planlamalarıdır. Ayrıca, Chem-Dry çabuk bir şekilde büyüyen işletmelerini yönetebilmeleri için franchise sahiplerine gerekli araçları temin eder.

chemdry-franchise-team

Chem-Dry franchise sahipleri şirket merkezimizde kapsamlı bir eğitim alırlar. Bu eğitim size ve teknisyenlerinize üstün bir halı temizleme hizmeti sunmanız için ihtiyacınız olan vasıfları kazandıracak. Ancak daha da önemlisi, işe alacağınız teknisyenleri siz kendiniz eğitmeniz için gerekli vasıfları öğrenecek olmanızdır. Eğitim programı, pazarlama, müşteri tutma ile müşterilere sunabileceğiniz diğer hizmetleri kapsayarak işletmenizi başarıya götürecek olan önemli rakamları nasıl takip edebileceğinizi gösterir.

büyümek için pek çok alan yaratır

Sunduğumuz yenilikçi, üstün temizlik ve profesyonel hizmetler sayesinde Chem-Dry dünyanın en büyük halı temizleme franchise’ı haline gelmiştir. Chem-Dry, halı temizleme sektöründe en büyük müşteri tutma oranına sahiptir. Doğrusunu söylemek gerekirse, piyasada iyi bir iş çıkarmayan birçok bağımsız halı temizleyicisi bulunmaktadır. Bunlar müşterinin kapısında dökülmekte olan bir kamyonet ile gelir, pis görünümlü kıyafetler içerisinde vasat bir hizmet sunarlar.

Chem-Dry’ın halı temizliğine olan bilimsel yaklaşımı ile franchise sahiplerimizin profesyonelliği sayesinde müşterilerimizi hayran bırakıyoruz. Rakiplerimizin aksine, müşterilerimiz bizi tekrar tekrar geri çağırıyorlar. İşte böyle iş büyütülür.