TÜRKİYE'NİN DÜŞÜK MALİYETLE KURULABİLEN EN İYİ FRANCHİSE FIRSATI
Franchise Bilgi Hattı 0850 888 44 22
Bir Temizlik Planlamak İçin CHEM-DRY'ı Arayın

Chem-Dry Franchising: Ekipman Paketleri

Ekipman ve masraflara ilişkin olarak, Chem-Dry franchise sahiplerine esneklik sunar. En başarılı franchise sahiplerimizin bazıları işletmelerini taşınabilir birimlerimiz ve panelvanları ile kurmuşlardır. Diğerleri ise daha yüksek kapasiteye sahip Panelvana monteli paketlerimizi seçmiştir. Franchise sahiplerimizin birçoğu her türlü iş ile başa çıkabilmek için her üç paketimize de sahiptir.

Geleneksel Paketlerimiz, kanıtlanmış ve mükemmel bir hale getirilmiş olup işin üstesinden etkili bir şekilde gelinmesini sağlarlar. Paketlerimizin tümü kiri, halı veya diğer yüzeylerden çeken tescilli PowerHead® ekipmanımızı kullanmaktadır. Paketler ile ilgili detaylı bilgilere aşağıda yer verilmiştir; kapalı kamyonet veya kamyon ücreti fiyatlara dahil değildir.

Profesyonel Taşınabilir(Professional Portable) Paket: Bu birimler, sıcak karbonatlı ekstraksiyon yöntemimizin tam gücünü taşınabilir bir birimin sunması için tasarlanmıştır. Kamyona monteli birimlerimize nazaran kullanması ve bakımı daha ucuz olmak üzere imal edilmiş olup, böylece konut temizliği ve daha yüksek ücretli ticari işler için idealdir. Atık su tankları birimin içerisinde yer alıp, birimden kamyona ayrı bir hortum çekilmesine gerek duymaz. Aynı zamanda bu birimlerin temizleme gücü ve kuruma süreleri kamyona monteli birimler ile aynıdır. Yeni bir Chem-Dry işi kurmak veya hazır bulunan bir işin büyütülmesi için Profesyonel Taşınabilir Sistem ideal bir seçimdir.

Üst Düzey Taşınabilir(Executive Portable) Paket: Üst Düzey Taşınabilir paket Profesyonel Melez Paketin esnekliği ile fayans, taş ve granit temizleme özelliğini birleştirerek size $800 milyon değerindeki fayans temizleme sektörünün kapılarını açar.

Profesyonel Melez Paket: Bu paket franchise sahiplerine hem araca monte edilmiş bir taşıma tankı, hem de geniş rezidans alanlarından bankalara, alışveriş ve iş merkezlerine tüm temizliklerde maksimum esnek sağlayan bir Unite birimi sağlar.

Üst Düzey Melez Paket: Üst Düzey Melez Paket Profesyonel Melez Paketin esnekliği ile fayans, taş ve granit temizleme özelliğini birleştirerek size $800 milyon değerindeki fayans temizleme sektörünün kapılarını açar.

Profesyonel Araç Monteli Birim: Bu birim, Profesyonel Taşınabilir Palet ile Premier Araç Monteli Paketimiz arasında yer alan bir sonraki adımımızdır. Bu paket, daha kısıtlı bir bütçeye ve müşteri tabanına sahip olan franchise sahiplerimiz için ideal bir seçenektir. Taşımak içi kapalı bir kamyonet kullanılabilir, böylece taşıma masrafları azaltılmış olunur. 50 galon kapasiteli taşıma tankı Premier Araç Monteli Pakette yer alan birimin yarısına eşittir.

Üst Düzey Araç Monteli Paket: Üst Düzey Araç Monteli Paket en yeni sistemlerimizin ve temizleme teknolojimizin kuvvetini hizmetinize sunmakla beraber, Fayans, Taş ve Granit temizleme sistemini de hizmetinize sunarak $800 milyon değerindeki fayans sektörünün kapılarını açar.

Chem-Dry Franchise Fırsatları

İçinde çalışmayı amaçladığınız çevrenin oynadığı rol çok önemlidir. Taşınabilir birimlerimiz fiyat olarak en uygun maliyetli seçeneğimiz olup işi gerçekleştirmek için uzun hortuma gereksinim duyan kamyona monteli ünitelerimiz için uygun olmayan apartman ve çok katlı ofis alanları için ideal temizlik çözümleri sunar.

Diğer yandan ise, kamyona monteli birimlerimiz daha yüksek kapasiteye sahip olup, yatırım seviyesi paket ile doğru orantılı olarak artar. En güçlü kamyona monteli sistemimiz olan CTS Direct Drive 4.8’ i seçen bir franchise sahibimiz bunu taşıyacak ve işletebilecek kapasitede olan üç-çeyrek ton bir kamyonet alacaktır.  Franchise sahiplerinin gelirlerine, bağlılıklarına ve istek seviyelerine göre geniş bir fırsat yelpazesi sunuyoruz.

Chem-Dry herkese franchising vermez. Franchise adaylarını dikkatli bir şekilde değerlendirip gözlemleyerek sistemimizin uygun bir parçası olacağından emin oluyoruz. Ancak bir franchise sahibi için mevcut geniş kapsamlı yatırım miktarları ile franchise masrafı ve ekipman harcamalarının finanse edilmesi dahil olmak üzere Chem-Dry’ın franchise sahiplerine sunduğu araçları bir araya getirirsek, oldukça makul bir fiyata mükemmel bir iş fırsatı yaratmış oluyoruz.