TÜRKİYE'NİN DÜŞÜK MALİYETLE KURULABİLEN EN İYİ FRANCHİSE FIRSATI
Franchise Bilgi Hattı 0850 888 44 22
Bir Temizlik Planlamak İçin CHEM-DRY'ı Arayın

Birden Fazla Hizmet Hattı Büyüme Çalışmalarına Nasıl Yardımcı Olur ?

Chem-Dry sadece bir halı temizleyicisinden daha fazlasıdır. İlave hizmetler önemli derecede ek Kazanç sağlayabilir

5

Chem-Dry öncelikle bir halı temizleyicisi olarak tanınır ancak sunduğumuz hizmetler sadece halı temizliğe ile kalmaz. Sıcak karbonatlamalı ekstraksiyon yöntemimiz birçok yüzeyde leke çıkarılması ile ilgili üstün sonuçlar verir. Bu da franchise sahipleri için gelir fırsatlarını genişletmelerine olanak sağlar.

Müşteri sizi bir kere halısını temizlemeniz için çağırdığında, sunduğunuz diğer hizmetlerden bahsedebilirsiniz. Çoğu zaman müşterilerin bahsettiğiniz hizmetleri sunan bir hizmet sağlayıcısını bulmaktan büyük memnuniyet duyduklarını göreceksiniz. Bu hizmetler;

  1. Döşeme Temizliği:Halıların temizliğinde kullanılan aynı işlem döşemeler için de aynı başarılı sonuçları verir. Karbonatlama işleminde meydana gelen kabarcıklar doğal ve sentetik ipliklere nüfuz ederek kir ve tozu kanepe ve sandalyelerin yüzeyine çıkarır. Böylece kolay bir şekilde temizlenirler. Kumaş Koruyucumuz sayesinde döşemeli mobilyanız su ve yağlara karşı daha dayanıklı bir hale gelir.
  2. El Dokuması Halı Temizliği: Chem-Dry profesyonelleri el dokuması halıların yalnızca sertifikalı uzmanlarımız tarafından dikkatli bir şekilde temizleneceği garantisini verirler. Bu uzmanlar, el dokuması halı temizliğinde sundukları hizmetin ehli olup, gerek evinizde, gerek tesisimizde olsun halınızın temizlenmesindeki en güvenli ve en iyi sonuçları.
  3. Fayans, Taş, Granit ve Derz Dolgu Temizliği:Chem-Dry, taş, fayans, granit ve derz dolgularda oluşan kir ve tozu sökmek için tescilli temizlik solüsyonları ile kuvvetli bir emme ekipmanı kullanır ve böylece yeni gibi parlayarak daha uzun bir ömre sahip olmalarını sağlar. Temizlik esnasında teknisyenlerimiz dayanıklı bir koruyucu uygulayarak yüzeylerin bir sonraki temizliğe kadar korunmasını sağlarlar.
  4. Evcil Hayvan İdrarı ve Kokusunun Giderilmesi: Standart bir temizlik, sıvının buharlaşması ile geriye kalan ve kötü koku yayan idrar kristallerinin meydana getirdiği evcil hayvan idrarı lekelerini çıkaramayacaktır. Chem-Dry’ın patentli formülü olan P.U.R.T. (Evcil Hayvan İdrarı Giderici), idrar kristallerine moleküler seviyede müdahale eder ve koku yayan bileşenlerini çözer.
  5. Suyla Oluşan Hasarın Restore Edilmesi: Franchise sahiplerimizin hepsi IICRC sertifikalı olup su borusu patlağından, su basmasına kadar suyla oluşan her türlü hasarı restore edebilecek vasıflara sahiptirler.
  6. Özel Leke Giderici: Döşemeli mobilyalarda leke oluşturacak tüm maddeleri saymak neredeyse imkansızdır. Üzüm suyu, makyaj ve mürekkep bunlardan sadece birkaçıdır. Kaynağı her ne olursa olsun, Chem-Dry teknisyenleri, kabonatlamanın benzersiz gücü ve sektörün sunduğu en iyi araçlar aracılığı ile bu lekeleri herhangi bir yüzeyden olabildiğince ya da tamamen temizlerler.
18

Bu ilave hizmetler sayesinde teklifleriniz çeşitlilik kazanacak ve gelir potansiyeliniz en üst düzeye çıkacaktır. Ahşap zemini olan müşteriler genellikle el dokuması halıları temizleyen birine ihtiyaç duyarlar. Mutfağında fayans olan müşteriler çoğu zaman fayansları restore edebilecek ve derz dolguları temizleyecek birini ararlar. Evcil hayvanları olan müşteriler ise neredeyse her zaman idrar lekelerini çıkaracak birini bulmaktan mutluluk duyarlar. Bu hizmetler sayesinde bu müşterileri kazanabileceksiniz. Ayrıca, teknisyenleriniz bu müşterilerin evinde iken onlara ilave hizmet sunmalarına izin verecektir. Böylece hem ortalama fatura ve karlılığınız hem de teknisyeninizin net geliri artacaktır. Bu da çalışanlarınızın, büyüyen işletmeniz için mükemmel bir işe almadan sorumlu personel haline gelmelerini sağlayacaktır.