TÜRKİYE'NİN DÜŞÜK MALİYETLE KURULABİLEN EN İYİ FRANCHİSE FIRSATI
Franchise Bilgi Hattı 0850 888 44 22
Bir Temizlik Planlamak İçin CHEM-DRY'ı Arayın

Başlangıç Masraflarım Nedir ?

chemdry-franchise-team

Düşük riskli ve yüksek getirili hizmete dayalı franchise fırsatları oldukça rağbet görmektedir. Chem-Dry düşük riskli ve yüksek getirisi olan en iyi seçeneklerden birisidir. Akıllı girişimciler kariyerlerini ve finansal geleceklerini garanti altına almak için mevcut Chem-Dry bölgelerini ele geçirmektedirler.

Bir Chem-Dry franchise sahibinin başlangıç masrafı seçmiş olduğu ekipman ve kapalı panelvana göre –TL ile –TL arasında değişir. Franchise sahibi aynı zamanda, işe başladıkları gibi yukarıdaki rakamlara dahil olmayan geçim masraflarını da göz önünde bulundurmalıdırlar. Yapmış olduğunuz yatırım, seçmiş olduğunuz ekipman paketi her ne olursa olsun, aylık Franchise Fee sabit ve makul bir tutardır.

Chem-Dry yatırım modeli inanılmaz bir ölçeklenebilirliğe ve kazanç potansiyeline sahip sonuçlar doğurur. Daha büyük sermayelere sahip girişimciler birden fazla ruhsat alarak daha fazla bölgeye hakim olabilirler. Tüm bunların hepsi kişinin finansal durumuna ve girişkenliğine bağlıdır.

Chem-Dry, Franchise Ücretine düşük maliyetli, kurum içi finansman sağlar ve bu kredi, faaliyet göstermeye başladıktan itibaren dördüncü aya kadar ödemeden muaftır. İşin ilk birkaç ayında nakit para oldukça önemlidir. Bu yüzden franchise sahiplerinin ilk birkaç ayında kazançlarını işletmelerine yatırmalarını istiyoruz. Franchise sektöründe bu tür bir finansman yönteminin eşi benzeri yoktur. Bir başka deyişle, franchise sahiplerimizin başarılarına yaptığımız yatırımdır.

Franchise Masrafı: Değişkenler

Yukarıda belirtildiği gibi, Chem-Dry için gereken yatırım miktarı –TL(detaylı bilgi isteyiniz) ile –TL(detaylı bilgi isteyiniz) arasındadır. Başlangıç lisans ücreti sabit olarak –TL(detaylı bilgi isteyiniz) Yeni İşletme Setinin fiyatı ise, yeni franchise sahibinin işletmesini başlattığı pakete bağlı olarak –TL(detaylı bilgi isteyiniz) ile –TL(detaylı bilgi isteyiniz)  arasında değişmektedir.
Dördüncü unsur ise, Chem-Dry veya üçüncü bir tarafça finanse edilmeyen başlangıç masraflarına ilişkin diğer doğrudan ve dolaylı masrafları karşılamak için kullanılacak olan işletme sermayesidir. Bu masraflar değişebileceği gibi her bir işletmenin kendi kurulumuna dayanır. Bu masraflar, franchise sahibinin geçim masrafları ilaveten –TL(detaylı bilgi isteyiniz) ile –TL(detaylı bilgi isteyiniz) arasında değişir.